עורך דין צוואות וירושות | עו"ד ערן דוידוב

מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

עורך דין ירושה וצוואה במרכז

עורך דין צוואה

לא פעם, זוגות ואנשים פרטיים כותבים צוואה ואחרי שנים הם מבקשים לבצע בה שינוי. בדרך כלל זה נובע מסיבות שונות, אותן אנחנו נפרט במאמר זה. עורך דין ירושה או עורך דין צוואות, הוא יהיה זה שידאג כי השינוי ייערך  על פי החוק כך שיהיה תקף בבית משפט או בכל מקום אחר, לצורך זה. 

הצורך במציאת  עורך דין ירושה או עורך דין צוואות  ברור וידוע, היות שינוי צוואה הוא דבר מוכר ושכיח, הוא מתבצע כאמור במקרים שונים, כפי שנוכל לראות. ראשית, כשהסטטוס המשפחתי משתנה. למשל, כשבן או בת זוג נפרדים ומתחתנים מחדש, אז הם משנים את הצוואה, כך שבני הזוג החדשים יחליפו את הישנים. שנית, כשילדים חדשים נכנסים לתמונה ויש צורך לחלק את הרכוש והכסף בצורה חדשה. שלישית, כשהמצב הכלכלי משתנה, במצב זה אין ברירה אלא לשנות את הצוואה בשביל להכיל את השינויים. רביעית, לא פעם השינויים נגרמים כתוצאה ממריבות, סכסוכים או השלמות עם בני משפחה וחברים. במצב כזה רוצים לבצע שינויים בצוואה כך שתתאים למצב החדש. 

עורך דין ירושה

עורך דין ירושה או עורך דין צוואות מתמחה בטיפול בשינויים של צוואה, חשוב לציין שניהול הצוואה לא אמור להשתנות, גם במקרה של שינוי, כמו במקרה של כתיבת צוואה בפעם הראשונה, יש לבצע זאת בכתב, מול שני עדים, אשר אינם יכולים להיות חלק מהצוואה. חשוב לציין עוד, כי לעיתים הצוואה נחתמת אצל  עורך דין ירושות במרכזירושה או עורך דין צוואות עורך דין ונשמרת אצלו. 

כמובן שכל שינוי ייבדק וייבחן היטב, על מנת שלא יתברר שהשינוי התרחש כתוצאה מלחץ חיצוני או מניסיון לנצל את מצבו של כותב הצוואה. יש לציין שבמקרים רבים, מוגשים על ידי  עורך דין ירושות במרכזירושה או עורך דין צוואות  צווים לבתי משפט במטרה למנוע את מימושה ולא פעם, לוקח הרבה יותר זמן לממש אותה. 

לפני סיום חשוב לומר כי דיני הצוואות הישראליים מסבירים בצורה מפורטת כיצד יש לנהוג במקרה של שינוי צוואה, מומלץ מאוד, לא רק לעורכי דין אלא גם למי שמעוניין לשנות את הצוואה שלו, לבחון היטב את הדין החל  באמצעות  עורך דין ירושה או עורך דין צוואות על מנת לראות כיצד נוהגים במקרה של שינוי מסיבה כזו או אחרת. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על  עורך דין ירושה או עורך דין צוואות אתם מוזמנים לפנות אליי עו"ד ערן דוידוב ואני אשמח לעמוד לרשותכם. אני מתמחה בדיני צוואות וירושות. אתם יכולים לפנות אלי בכל עת בנושא זה ובנושאים נוספים שקשורים לצוואות וירושות. משרדי ישמח לעמוד לרשותכם ככל שנידרש. אתם יכולים לפנות אלי במייל או בטלפון.
 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
משרדי עורך דין משפחה
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)