מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

סכסוכי משפחה


אין ספק שאחת הזירות המשפטיות הכואבות והרגישות ביותר היא הזירה המשפחתית, מה שנקרא סכסוכי משפחה. ברור לכל שכל אחד אשר חווה סכסוך משפחתי, חווה קרע עצום שיכול להשפיע על חייו מאותו שלב והלאה, יכול לשנות את מסלול חייו ולגרום לו נזק רב. 

כשאנחנו מדברים על סכסוכי משפחה, בדרך כלל אנחנו נוהגים לדבר על סכסוך בין הורים, סכסוך משמורת, דברים שמובילים או קשורים אל משרד עו"ד גירושין. אך לא כך הדבר תמיד, לעיתים קרובות מדובר על סכסוכי משפחה רחבים יותר, למשל סכסוכים בין הורים לילדים או בין אחים או אחיות. זה יכול להיות סכסוך עסקי, סכסוך ירושה, סכסוך שקשור לטיפול בהורים מבוגרים ועוד. אין ספק שהסכסוך הבעייתי והקשה ביותר הוא סכסוך משפחה שקשור לבני זוג ומוביל לגירושים. 

הסיבה שסכסוך זה נחשב לקשה ביותר היא, שסכסוך זה נוגע בעצב העדין ביותר ממנו מושפעים הילדים. בדרך כלל כשיש סכסוך משפחה בין בני זוג, זה מוביל להתפרקות התא המשפחתי, ולהחלטה היכן יגורו הילדים. אומנם עדיין קיימת חזקת הגיל הרך הקובעת כי  ילדים עד גיל 6 יהיו במשמורת האם, אך כיום ישנה מגמה חדשה הבאה לידי ביטוי בפסיקת בתי המשפט, והאב יכול לעתור להסדרי ראיה שוויוניים, למשמורת מלאה או חלקית עליהם, בשלב זה ייתכן ויתחיל סכסוך משמורת והסדרי ראיה. במקרה כזה הדבר יכול לגרום לנזק קשה לא רק לבני הזוג אלא גם לילדים שעומדים באמצע. 

בדרך כלל, סכסוך משמורת נמצאת תחת אחריות של משרד עו"ד גירושין, לרוב נהוג להשתמש באותו עורך דין שטיפל בתיק הגירושים מלכתחילה, כך יש רצף בתהליך. במקרה כזה יש לבחון את היכולת ההורית של בני הזוג, עד כמה הצד השני באמת יכול לשמש הורה לדוגמא ויכול לתפקד כהורה. לכך יש להוסיף את השאלה הכלכלית, האם ביכולתו להעניק לילד את כל הצרכים שלו, וכן יש לבחון האם הסביבה שהוא מעניק לילד היא סביבה מתאימה. הכל על פי עיקרון טובת הילד.

מן הסתם, סכסוכי משפחה הם לא דבר קל, אך ניתן להימנע מהם ו/או למקסם התוצאות עם מתנהלים נכון מבחינה משפטית וגם בתוך מערכת היחסים שבין בני הזוג או בני המשפחה. 

לסיום, אם אתם מחפשים משרד עו"ד גירושין אשר ייצג אתכם בסכסוך, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב. משרדו של עו"ד ערן דוידוב, מייצג לקוחות רבים בסכסוכי משפחה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך המייל או בטלפון ותוך זמן קצר נעמוד לרשותכם. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
סכסוך רכוש
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)