מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

משרד עורך דין גירושין


מהם השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי משרד עורכי דין גירושין? כיצד מומלץ לבחור עורך דין גירושין במרכז הארץ ומהו הסכם גירושין הנערך על ידי עורך דין ? על כך ועוד במאמר שלפניכם. 

משרד עורכי דין לענייני גירושין הינו משרד עריכת דין המתמחה בתחום דיני המשפחה וליווי הליכי גירושין על כל היבטיו ורבדיו המשפטיים, לרבות, פתרון סוגיות משפטיות בנושאים כגון: מזונות אישה ומזונות ילדים, ענייני חלוקת רכוש משותף, התמודדות עם תביעות רכוש שאיננו משות, הסדרי ראיה, ענייני משמורת ועוד. 

משרד עורכי דין גירושין מנוהל ברוב המקרים על ידי עורך דין גירושין במרכז הארץ או בכל אזור מגורים אחר, ובין יתר שירותי המשרד תוכלו למצוא מתן שירותי סיוע וייעוץ מקדים לקראת הגשת תביעת גירושין, עריכת תביעות גירושין והגשתן לבן/בת הזוג ו/או מי מטעמו, ניהול הליכי הגירושין באמצעות קיום דיונים משפטיים בבתי הדין הרבניים ו/או בבתי המשפט לענייני עבודה, שירות משפטי למטרות עריכת הסכם גירושין משותף ועוד מגוון רחב של שירותים משפטיים המיועדים להקל עליכם את הליך הגירושין אותו אתם מנהלים או עומדים לנהל. 

הסכם גירושין עורך דין 
אחת מהחלופות העומדות לרשותכם לצורך ניהול הליכי הגירושין באמצעות עורך דין גירושין במרכז הארץ או בכל אזור מגורים אחר, היא באמצעות עריכת הסכם גירושין משותף. הסכם גירושין עורך דין הוא למעשה הסכם גירושין משותף במסגרתו בני הזוג באים בדיאלוג משותף לפתרון כל הסוגיות המשפטיות הרלוונטיות לעניינם. 

הסכם גירושין עורך דין מאפשר לבני הזוג לנהל בינם לבין עצמם דיאלוג מטיב המסייע לא רק לפתרון הסוגיות המשפטיות בשלב הגירושין, אלא בעיקר מאפשר לבני הזוג להמשיך ולנהל קשר רציף ומכבד בכל הנוגע לגידול ילדיהם המשותפים. 

אנחנו במשרד עורכי הדין ערן דוידוב, משרד עורכי דין גירושין, מתמחים במתן שירותים משפטיים לכל אחד ואחת מבני הזוג העומדים לקראת הליכי פרידה וגירושין. ניהול הליכי הגירושין באמצעותנו מנוהלים על ידי צוות עורכי דין מנוסה המתאפיין במתן שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח/ה, החל מפגיעת הייעוץ המקדימה והלא מחייבת ועד לסיום הליך הגירושין על הצד הטוב ביותר מבחינתכם. 
 
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)