מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

רישום ירושה


מהו תחום דיני הירושה? כיצד מומלץ לבחור עורכי דין העוסקים ומתמחים בנושא ומהן הדרכים הקבועות בחוק לצורך עשיית צוואה? 

דיני ירושה הינו תחום משפט אזרחי המונהג על כלל אזרחי המדינה בהתאם לחוק הירושה המונהג בישראל מאז שנת 1965. תחום משפטי זה עוסק בכל ההיבטים הנלווים להעברת רכושו של הנפטר ליורשים על פי דין או על פי צוואה. רישום ירושה הינו הליך משפטי המתנהל באמצעות עורכי דין ירושה העוסקים ומתמחים בנושא. 

רישום ירושה בהתאם לתקנות חוק הירושה מתאפשר גם במקרים בהם האדם שנפטר לא הותיר אחריו צוואה חוקית, וכפועל יוצא מכוח היורשים על פי דין עלולים להיות בני/בנות הזוג של האדם הנפטר, קרובי משפחתו או המדינה. כמו כן, רישום ירושה יכול להיפסק על פי צוואה וזאת במידה והצוואה נערכה על ידי המוריש בהתאם לתקנות הקבועות בחוק לעשיית צוואה: צוואה בכתב, צוואה בפני עדים, צוואה בפני רשות וצוואה שבעל פה. 

כיצד לבחור עורכי דין המתמחים בנושא ירושה? 
תחום דיני הירושה הינו תחום משפט אזרחי מסועף ומורכב, ולכן בכל עניין משפטי הקשור לתחום הירושה, אנו ממליצים לכם לשכור את שירותיו של עורך דין משפחה במרכז הארץ או כל באזור מגורים אחר. עורך דין משפחה במרכז הארץ הינו עורך דין הבקיא בדיני הירושה המונהגים בישראל, ובין יתר שירותיו המשפטיים תוכלו למצוא שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג לאורך כל ההליך המשפטי המתנהל בעניינכם. 

עורכי דין ירושה חייבים להיות בעלי ניסיון מעשי בכל הנוגע לניהול הליכים משפטיים בתחום זה, ובנוסף, מומלץ לבחור עורכי דין המאפשרים לכם לבחון לעומק את כל האפשרויות המשפטיות העומדות לרשותכם לצורך מימוש צוואות וירושות, וזאת לנוכח הסכסוכים המשפטיים העלולים להעיב על היחסים בין בני המשפחה בכל הנוגע לענייני צוואה וירושה. 

אנחנו במשרד עורכי הדין ערן דוידוב, עורך דין משפחה במרכז הארץ, מאפשרים גם לכם ליהנות ממגוון רחב של שירותים משפטיים לצורך ניהול הליכים משפטיים בתחום הצוואה והירושה. לרשותנו, ניסיון מעשי מוכח בתחום והישגים רבים בכל הנוגע ליצירת תקדימים משפטיים בתחום זה. 
 
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)