מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

צוואות וירושות


תחום של צוואות וירושות הוא תחום מאוד מסובך ורגיש. כשאדם מחליט לכתוב צוואה, הוא בדרך עושה זאת בידיעה ברורה שיש מי שיפגע, אם זה בגלל שהוא לא נמצא בצוואה או בגלל שהוא לא יקבל את מה שהוא ציפה לו. כמובן שאף מאיתנו לא מחכה לגלות שהוא נמצא בתוך צוואה, אך אנחנו מניחים שאם אדם מסוים מחליט לכתוב אותנו יש לכך סיבה והוא ידע מה להוריש לנו.

צוואות וירושות אינן נשארות רק בגדר מסמך שנחתם על המנוח או המנוחה, זמן מה לפני מותם. מדובר על מסמך אשר נחתם על ידי עורך דין שכן מדובר במסמך משפטי לכל דבר. עורכי דין צוואות, הם למעשה מי שאמורים לייצג את המנוח או המנוחה אחרי מותם, מול בני משפחתם וחבריהם.

ניקח למשל מקרה בו המנוח השאיר צוואה, הרי שעורך דינו, האדם אצלו נשמרה הצוואה, הוא זה שאמור לפתוח אותה וליידע את בני המשפחה מה מצוין בה. הוא אמור להסביר למה בדיוק התכוון המנוח ומה הוא ציפה שיקרה. חשוב לומר, שעורכי דין ירושה, אמורים לשמור שהצוואה תיכתב כמו שצריך, היא לא יכולה להיחתם כך סתם. היא צריכה להיכתב על פי כללים מסוימים, בשביל שתהיה ברורה, תיכתב ללא לחץ חיצוני על המנוח או המנוחה וכן בעדות של שני עדים, אשר אינם יכולים להיות חלק ממנה.

חשוב לומר, גם אחרי עורכי דין ירושה פותחים את הצוואה, עדיין לא מדובר בסוף פסוק. במידה ויש חשש שנפל פגם בכתיבת הצוואה או לחילופין, אם צד  מסוים מגלה שהוא לא כתוב בצוואה למרות שהוא אמור להיות וכן מקרים נוספים שעלולים להתגלות, הרי שניתן להגיש התנגדות לצוואה בבית המשפט. בכל מקרה, עורכי דין צוואות מוכנים לזה, והם מייצגים גם את המנוח או המנוחה, וכן יש מי שמייצג את התובעים אשר מתנגדים לקיום הצוואה. על בית המשפט להחליט כיצד לנהוג במקרים שכאלה.

חשוב לומר, צוואות וירושות הוא תחום רחב מאוד בעולם המשפט ולכן ניתן למצוא עורכי דין שמתעסקים רק בכך.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, משרדו של עו"ד ערן דוידוב, צוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובכל עניין. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח להסביר כיצד לנהוג בנושא וכן כמובן נשמח לייצג אתכם, לעזור לכם לכתוב צוואה וכן לפעול משפטית בכל עניין שקשור לצוואות וירושות. 
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)