מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

עו"ד התנגדות לצוואה


סביר להניח שלא פעם שמעתם את הביטוי התנגדות לצוואה ולא הבנתם מה זאת אומרת, מי יכול להתנגד לצוואה וכיצד עושים זאת. לשם כך אנחנו נסביר במאמר זה מה זאת אומרת ולמה בשביל להתנגד לצוואה יש לפנות אל משרד עורך דין צוואות.

נתחיל בסדר הדברים. אדם כותב צוואה בשביל שיהיה ברור לכולם, כיצד הוא רוצה שהנכסים והכספים שלו יתחלקו בין יקיריו אחרי מותו. במידה והוא לא עושה זאת, יתמנה מנהל מטעם המדינה לנהל את העיזבון שלו כשלרוב החלוקה ברורה, בן או בת הזוג מקבלים חלק והילדים מתחלקים בשאר. הסיבה שיש עו"ד התנגדות לצוואה היא שהכל יתחלק בצורה נכונה. לא בכל מקרה יש עו"ד התנגדות לצוואה, למשל אם מדובר במקרה בו יש יורש או שניים, אז מן הסתם הכל הולך אליהם או במקרים בהם יש מעט רכוש.

אפשרות נוספת למינוי מנהל עזבון היא כשאין יורשים ידועים, ואז מפרסמים מודעה ברשומות ובתקשורת על ירושה, במידה ומופיע מישהו ומוכיח קירבה מסוימת למנוח או למנוחה, הם מקבלים את העזבון.

במקרה ויש צוואה, הרי שיש צורך לפרסם הודעה בתקשורת על קיומה. כך מי שרוצה יכול לפנות אל משרד עורך דין צוואות לצורך הגשת התנגדות. התנגדות זו תוגש במקרה ואדם לא מוכן לקבל את הצוואה כפי שהיא מסיבות שונות. חשוב לומר, פניה אל עו"ד התנגדות לצוואה, היא לא נעשית רק במקרה שמדובר בצוואה אשר מופיעה ברשומות אלא גם כשהיא נפתחת ואז אחד הצדדים בה מגלה שיש צדדים מסוימים שהוא לא מוכן לקבל. במקרה כזה, אין ברירה אלא להתחיל בהליך משפטי בשביל לברר את פשר ההתנגדות.

התנגדות לצוואה היא תוצר של מספר סיטואציות, למשל, כשמתברר שצדדים מסוימים שלא היו אמורים להיות בה, נכללו בתוכה. או למשל, כמתברר שצד מסוים שטיפל במנוח או במנוחה לא קיבל דבר. מקרה סביר יותר, אם מתברר שהצוואה נכתבה תחת לחץ, אז אין ברירה אלא להפעיל את ההתנגדות. חשוב לומר שתהליך זה לוקח זמן ולא פשוט.

לסיום, אם אתם מחפשים עו"ד התנגדות לצוואה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, משרדו של עו"ד ערן דוידוב, מתמחה בכל מה שקשור לצוואות וירושות. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון או דרך האתר. אתם מוזמנים לפנות אלינו ואחנו נשמח לקבוע איתכם תור כמה שיותר מהר. הצוות שלנו מחכה לכם. 
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)