מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

עורך דין מזונות במרכז

חלוקת מזונות על פי גיל והסדרי שהות


אחד הנושאים הבוערים ביותר בקרב כל בני זוג שמתגרש, הוא דמי מזונות ילדים. לעיתים זה לא רק הנושא הבוער ביותר אלא זה גם הנושא שעומד במרכזם של מערכת היחסים לאחר סיומה, והוא יוצר עימותים רבים בין בני הזוג. זו גם הסיבה שלא פעם, בני הזוג מבקשים לשכור את שירותי משרד עורכי דין מזונות, על מנת להתמודד איתו.

העניין הוא פשוט, ברגע שזוג מתגרש, על הגבר לשלם מזונות לאישה עבור ילדיהם, דמי מזונות ילדים. מדובר בדמי מזונות שנקבעים על פי מספר מאפיינים, שכר של הגבר, מספר ילדים, הגיל שלהם וכן סגנון החיים שהיה להם לפני שבני הזוג התגרשו. מה שעומד מאחורי המאפיינים האלה זו הטענה שבני הזוג התגרשו אך זה לא אומר שחייהם של הילדים צריכים להיפגע. מאחר ואם בני הזוג לא היו מתגרשים, הרי שחייהם היו נשארים בסטטוס כלכלי מסוים. ברגע שההורים התגרשו על הילדים להמשיך ולקבל את מה שהם קיבלו קודם לכן, כמידת האפשר.

החלוקה של דמי מזונות ילדים משתנה על פי הגיל. עד גיל שש הגבר משלם הכל, לאחר מכן עד גיל 15 ישנה חלוקה מסוימת והחל מגיל זה יורד חלקו באופן משמעותי. יש לציין שדמי המזונות כוללים גם את כל מה שקשור לדירה, בחלק היחסי של הילדים, כלומר מעצם העובדה שהאישה נאלצת לשכור דירה לפעמים, אז על הגבר לשלם את חלקו מאחר והדירה מהווה גג לילדיו.

לא פעם צריך לפנות אל עורך דין מזונות במרכז ובכלל, מאחר והגבר לא תמיד עומד בתשלום המזונות או שקיים ויכוח אודות הסכומים שצריך לשלם ותביעת מזונות. כיום קיים ויכוח ציבורי האם על הגבר לשלם יותר מאשר האישה, במידה וזו משתכרת בשכר גבוה יותר ממנו. הטענה הזאת נשמעת רבות, מאחר וכשהגבר משלם דמי מזונות לילדים, הרבה פעמים יוצא שהוא משלם גם על החיים של הילדים בבית אימם וגם על החיים שלהם איתו, דבר שיכול לגרום לו לפגיעה כלכלית קשה מאוד לכן מומולץ לפנות אל משרד עו"ד מזונות.

אם אתם רוצים לדעת עוד על דמי מזונות ילדים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. משרדו של עורך דין מזונות במרכז ערן דוידוב, שמתמחה בכל דיני המשפחה, מתעסק גם בין היתר, בדמי מזונות ילדים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא ובכל עניין. 
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)