מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

עורך דין משפחה

 

בעת פרידה או מחלוקות בזוגיות ניתן לפנות לעורך דין משפחה

הצורך במציאת  עורך דין לענייני משפחה  בעת פרידה או משבר הוא ברור, כאשר תהליך גירושים הוא לעולם לא תהליך פשוט וקל, מדובר על תהליך שדורש הרבה מאוד משאבים ותעצומות נפש מצד שני בני הזוג. נכון הדבר אם וכאשר יש לבני הזוג ילדים ואם אין להם. מן הסתם, כשיש לבני הזוג ילדים הרי שמדובר בתהליך הרבה יותר מורכב. 

כשבני זוג, אחד מהם או שניהם, רוצים להתגרש, הדבר הראשון שהם עושים אחרי שהם מחליטים על כך זה לפנות אל עו"ד גירושין במרכז או בכל מקום אחר בארץ.  עורך דין לענייני משפחה ידע להסביר במה התהליך כרוך, מה עליהם לעשות וכיצד עליהם לנהוג בשביל לשמור על הזכויות שלהם. כמו כן עו"ד גירושין במרכז יסביר להם, מה התהליך דורש מהם, מה הזכויות ומה החובות שלהם. 

כל תהליך גירושים מתייחס למספר נקודות עיקריות, ראשית, חלוקת רכוש בין בני הזוג, כולל רכוש משותף,  כלים פיננסים ועוד וכל שאלה בעניינים אלו יקבלו מענה אצל  עורך דין לענייני משפחה. שנית, משרדי עורך דין משפחה יתעסקו בשאלת המגורים של בני הזוג, מי נשאר בבית ומי עוזב, שלישית כאמור, בשאלה של ילדים. עורך דין משמורת יבחן את השאלה, כיצד מגיעים להסכמה על משמורת ילדים וכן על המזונות יש לשלם להם.

בהיבט זה חשוב לומר שני דברים, ראשית, יש שיקול דעת רחב בנושא זה למשרדי עורך דין משפחה ולהורים, כמו כן לשופטים. החוק אינו קובע כמה יש מזונות יש לשלם, כיצד ומתי אלא ניתן כיום שיקול דעת רב לבתי המשפט. במובן הזה, השופט הוא נאמן של הילדים ואמור לשרת אך ורק את האינטרס שלהם. בדרך כלל המזונות ייקבעו בהתאם לגיל הילד, צרכיו ואיכות חייו לפני שההורים התגרשו. מי שנושא בחובות התשלום הוא האבא מהסיבה הפשוטה שהוא בדרך כלל, מרוויח יותר.  סוגיות אלו ואחרות מחייבות מענה הולם באמצעות  עורך דין לענייני משפחה.

הסיבה שבגללה לא ניתן לשנות את המצב הוא, שהשופט אמור לייצג את האינטרס של הילד ולא יכול להתאים את המצב לדרישות של ההורים אלא עליו להסתכל מה נכון עבור הילד. במובן הזה גם אם ההורים מחליטים לקחת עורך דין משמורת ולטפל בנושא, עליהם לקחת בחשבון שכל הסכמה ביניהם צריכה לקבל את אישור השופט אשר יחליט האם ההחלטה שבני הזוג הגיעו אליה, עומדת בתנאי היסוד ומתאימה לאינטרס של הילד. 

אם אתם מחפשים משרדי עורך דין משפחה שיכול לעזור לכם בתהליך הגירושים, זה הזמן לפנות אלי, עו"ד ערן דוידוב, אני מתעסק מזה שנים רבות בייצוג זוגות בתהליך גירושים כעורך דין לענייני משפחה , כולל זוגות עם ילדים. אני אשמח לייצג אתכם בתהליך ולעזור לכם להשיג את המטרות שלכם. מוזמנים לפנות אלי דרך האתר או בטלפון.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
משרד עורכי דין מזונות
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)