מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

עורך דין לענייני גירושין

פנייה לעורך דין גירושין בעת פרידה

החשיבות למציאת  עורך דין לענייני גירושין ברורה, כאשר נתונים שמתפרסמים בשנים האחרונות מגלים שזוג אחד מכל ארבע זוגות מתגרש, תופעה זו היא יחסית חדשה שכן עד שנות התשעים תופעת הגירושין לא היתה נפוצה כל כך. בין היתר תופעה זו יצרה במהלך השנים מצב בו אנחנו יכולים לראות גידול במספר משרד עורך דין גירושין ברחבי הארץ להסכם גירושין. 

עורך דין לענייני גירושין

משרד עורך דין גירושין מתעסק במגוון נושאים שקשורים לנושא של הסדרת היחסים לפני ואחרי הגירושין בין בני הזוג ובפרט בטיפול צמוד של  עורך דין לענייני גירושין  בנושאים כמו מזונות, משמורת ילדים, הסדרי ראיה ועוד. כל זוג אשר עומד בפני מצב של גירושין, לפני שהוא בוחר לעשות את הצעד הזה פונה אל משרד עו"ד המתמחה בנושא נישואין וגירושין, במטרה לדעת מה הם זכויותיו ומה עליו לעשות על מנת לצאת מהתהליך בצורה הטובה ביותר. 
 
עורך דין משפחה במרכז או בכל אזור אחר, מטפל במגוון רחב של נושאים, חלקם קשורים כאמור בנושא גירושין ואחרים קשורים לנושאים אחרים (דוגמא, אימוץ, אפוטרופסות, ירושות וצוואות, הסכם גירושיןועוד) מדובר על נושאים מאוד רגישים וכבדי משקל אשר דורש  מעורך דין לענייני גירושין להיות לא רק מנוסה ומקצועי בתחום המשפט, אלא גם להיות רגיש לצרכים של הלקוחות אשר פונים אליהם. צריך לזכור מדובר בנושאים לא קלים, נושאים שדורשים הרבה תשומת לב לפרטים קטנים, נושאים בעלי השפעה לטווח ארוך, נושאים שבמקרים רבים משפיעים על החיים לא רק של הלקוחות אלא גם של סביבתם, במקרים אלו  עורך דין לענייני גירושין הינו גורם משמעותי שעל הלקוח לסמוך עליו בלווי המשפטי לכל אורך ההליך. 

כשאחד מבני הזוג פונה אל משרד עו"ד גירושין, הוא מצפה לקבל תשובות משפטיות מן הסתם, אך הוא מצפה מעורך דין לענייני גירושין גם להבין את משמעות המעמד והמצב בו הוא נמצא, הרי אם בוחרים להתעסק בנושא זה יש לקחת בחשבון שמלבד ההורים אשר נמצאים בתהליך, יש גם ילדים שמושפעים, גם אם ההורים יקבלו את מה שהם רוצים, הם בוודאי ירצו שהילדים שלהם יקבלו את מה שהם צריכים, ולא תמיד זה עונה בקנה אחד עם הרצונות שלהם. עורך דין משפחה במרכז ובכל מקום אחר, ידע לגשר על הפער הזה, אם צריך. 

לסיום, אם אתם זקוקים למשרד עורך דין גירושין,  או  לעורך דין לענייני גירושין  אתם מוזמנים לפנות אלי, שמי ערן דוידוב ואני עורך דין שמתעסק בנושא גירושין ומשפחה. אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום ואני אזמין אתכם לפגישה בה אוכל לשמוע את עניינכם וביחד כיצד נטפל בנושא.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
משרדי עורך דין צוואות
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)