סכסוך רכוש | עו"ד ערן דוידוב

מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

סכסוך רכוש


כשאנחנו מסתכלים על סכסוך במשפחה, סכסוך בין בני זוג לפני או אחרי גירושים וכן סכסוך בין בני משפחה אחרים, למשל, אחים ואחיות, הורים וילדים, הרי שבדרך כלל מדובר על סכסוך רכוש. במקרה של בני זוג אחרי גירושים זה יכול להיות גם סכסוך על משמורת ילדים ומזונות.
 
הסיבה היא, שכל צד רוצה לראות ברכוש שהצטבר בתקופת הנישואים, כרכוש שלו, כל אחד גם רוצה לעשות ברכוש כבשלו. נניח ויש לבני הזוג דירה, אז מלבד השאלה למי הדירה שייכת וכיצד מחלקים אותה, עולה השאלה גם מה לעשות איתה, האם למכור כפי שצד אחד רוצה או להשכיר אותה כפי שהצד השני רוצה? כמובן שדירה היה רק גורם אחד לסכסוך רכוש, אנחנו יכולים למצוא סכסוכים נוקבים יותר על זכויות פיננסיות, כספים בחשבון בנק, עסקים משותפים ועוד. כל אחד מהאלמנטים האלה יכול להשפיע בצורה כזו או אחרת. 

סכסוך במשפחה בכל הקשור לרכוש, כשמדובר על בני הזוג  הוא פחות מהותי יש לומר, גם בגלל שיש עורכי דין גירושין במרכז ובמקומות אחרים שיכולים לייצג את שני הצדדים,יתרה מזו, יש חוקים ברורים בנושא זה. כשמדובר על סכסוך משמורת זה הרבה יותר חמור, מאחר והסכסוך משפיע על הילדים, דבר שהוא כמובן הרבה יותר קשה. 

לעומת זאת, אם מדובר בסכסוך משפחה שקשור לרכוש, שאיננו בין בני זוג, אז מדובר על עניין יותר מהותי, שכן הרבה פעמים זה מוביל לפירוק משפחות של ממש, ניתוק קשרים בין הורים לילדים, ניתוק קשרים בין אחים ואחיות ועוד. זה קורה בעיקר במשפחות שיש להן רכוש רב וזה קורה לא פעם כשמדובר על עסק משותף. תופעה ידועה היא, סכסוך רכוש במקרה שאב או אם המשפחה הולכים לעולמם ומתגלה הצוואה שלהם, אז מי שנמצא מחוץ לצוואה או מי שמקבל פחות מאחרים, נפגע ומוביל לסכסוך. גם במקרה הזה אפשר למצוא גורמים משפטיים שידעו לייצג את הצדדים בבית משפט ולעזור להם לטפל בעניין. 

לסיום, אתם מוזמנים אלי, עו"ד ערן דוידוב, אחד מעורכי דין גירושין במרכז, אני אשמח לייצג אתכם בכל תיק משפטי שהוא ובפרט בכל הקשור לסכסוך רכוש. אתם יכולים לפנות אלי דרך הטלפון או במייל ואני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת אתם יכולים ליצור איתי קשר כל יום, ואני אענה להם בהקדם. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
הסכם ממון עו"ד
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)