נישואין וגירושין | עו"ד ערן דוידוב

מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

נישואין וגירושין


עומדים לקראת הליכי נישואין או גירושין? מחפשים אחר עורך דין מקצועי המתמחה במתן שירותים משפטיים לצרכי ניהול יעיל של הליכי נישואין וגירושין ? זה הזמן לדעת יותר על שירותיו המשפטיים של עורך הדין ערן דוידוב המתמחה במתן שירותים משפטיים בתחום דיני המשפחה. 

בהתאם לחוק שיפוט בתי דין רבניים –נישואין וגירושין, נקבע כי כל ענייני הנישואין והגירושין בין בני זוג יהודים במדינת ישראל יהיו בשיפוטם הייחודי של בתי הדין הרבניים. בהתאם לכך, סוגיות משפטיות כאלו ואחרות המתעוררות לאורך הליכי הנישואין ובעיקר לאורך הליכי הגירושין, מחייבים אתכם בשכירת שירותיו של עורך דין העוסק ומתמחה בתחום דיני המשפחה ובעל התמחות מקצועית בכל הנוגע לתקנות חוק שיפוט בתי דין רבניים. 

שירותיו המשפטיים של עורך דין לענייני משפחה בכל הנוגע להליכי הנישואין כוללים בין היתר הסדרת הסכם ממון המיועד לכל אותם מקרים בהם בני הזוג יחליטו על פרידה בעתיד לבוא. במסגרת הליכי גירושין, שירותיו המשפטיים של עורך דין לענייני משפחה הינם מורחבים יותר והם כוללים בין היתר: ליווי הליכי הגירושין תוך כדי התייחסות נקודתית לסוגיות משפטיות כגון: חלוקת רכוש משותף, הסדר ראיה וענייני משמרות, מזונות אישה, מזונות ילדים ועוד. 

עורך דין לענייני נישואין וגירושין חייב להיות בעל הסכמה משפטית ובעל היכרות מעמיקה עם פסקי דין גירושין ותקנות השיפוט בהתאם לחוק שיפוט בתי דין רבניים. הליכי גירושין יכולים להתנהל גם מחוץ לכותלי בית הדין הרבני, וזאת במסגרת ניהול הליך הגירושין בבתי המשפט לענייני משפחה, אך גם במקרים אלו, הסוגיות המשפטיות הנלוות להליך כוללות את כל הסוגיות המופיעות לעיל, לרבות, הסדר ראיה וענייני משמורת. 

אנחנו במשרד עורכי הדין ערן דוידוב, מעמידים לרשותכם מחלקה משפטית ענפה העוסקת ומתמחה בליווי הליכי נישואין וגירושין בהיבט המשפטי. שירותי המחלקה מותאמים באופן פרטני לכל אחד ואחת מכם (כיחידה זוגית משותפת או לחילופין באופן נפרד). שירותי המחלקה חולשים על כל הסוגיות המהותיות הנלוות להליכי הגירושין ועל הידע המעמיק של עורכי הדין הפועלים במחלקה בכל הנוגע להיכרותם המקצועית עם פסקי דין גירושין ותקדימים משפטיים בתחום.
 
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)