משרדי עורך דין גירושין | עו"ד ערן דוידוב

מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

משרדי עורך דין גירושין


הרגע הקשה ביותר עבור זוג נשוי, הוא הרגע בו הם מחליטים לפרק את החבילה. יכולות להיות לכך סיבות רבות ומגוונות, וכל אחת מהן בנפרד ובוודאי ביחד, הן סיבות שיכולות לערער ולגרום לפגיעה לא פשוטה עם השפעות רחבות. אך השלב בו חותמים על הסכם גירושין, זה הרגע בו אפשר להתחיל בחיים חדשים.

זוג אשר מבקש להגיע אל הסכם גירושין, חייב למצוא, כל אחד בנפרד כמובן, משרד עוד גירושין. כמו כל הסכם בעל משמעות משפטית, יש צורך להגיע להסכמות מסוימות, וחייבים להגיע למצב בו ניתן להציג את ההסכם בפני השופט. משרדי עורך דין גירושין ידעו כיצד להוביל את שני הצדדים להסכם, בעזרת תהליך של התדיינות וכן לנסח הסכם שיעלה את כל הסעיפים שהוסכמו בין הצדדים, ולאחר מכן שניהם יחתמו עליו.

כשמסכמים על הסכם גירושין עו"ד מעלה כאמור את כל הנקודות על המסמך, בין הנקודות שמוצגות בהסכם אפשר למצוא, כל מה שקשור לגידול הילדים כולל מזונות, מזונות לאישה, חלוקת רכוש, וכן אם יש צורך בכל מה שקשור לחלוקת זכויות על עסקים משותפים. ההסכם גם יתייחס לשאלות הסוציאליות של שני הצדדים, כיצד הן יתחלקו (על פי החוק גם זכויות סוציאליות מתחלקות בעת הסכם גירושין).

כמו שציינו, כל אחד מבני הזוג צריך לשכור משרד עוד גירושין אשר יכול לייצג אותו. הייצוג יתבצע הן בתהליך המקדים, בעת המו"מ או במקרה הצורך, בעת הגישור בין הצדדים. כמו כן, משרדי עורך דין גירושין ייצגו את הצדדים בעת המשפט, מול השופטים ומול הרבנים בבית הדין הרבני.
יש לציין שבעת גירושין בהסכמה, שני הצדדים יכולים לקבוע ולעשות הסכם גירושין עו"ד מסוים, כלומר, לפנות אל משרדי עורך דין גירושין ספציפי ולעשות אצלו את ההסכם. זה בהנחה ומדובר על בני זוג, שמוכנים להגיע להסכמה ביניהם מבלי לקיים על זה דיון בין עורכי דין ולהכניס היבטים משפטיים. במקרה כזה, תפקידו של עו"ד גירושין, הוא רק לנסח את ההסכם. חשוב לומר, שרצוי מאוד בכל מקרה להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני כן, בשביל לוודא שהאינטרסים של כל צד נשמרים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על הסכם גירושין ואם אתם מחפשים משרדי עורך דין גירושין, זה הזמן לפנות אלינו, משרדו של עו"ד ערן דוידוב. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו. 
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)