מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

לפני פרידה וגירושין מתייעצים עם עורך דין ולא עם חברים ובני משפחה

הזוגיות במשבר, המריבות בבית לא נגמרות. גם הסיבוב השלישי של הייעוץ הזוגי לא הצליח. נראה שהתא המשפחתי הגיע לקצה הדרך והתחלת לחשוב על גירושין.

מסתבר שרוב האנשים, כמוני וכמוך, פונים להתייעץ עם חברים קרובים ובני משפחה. לשתף, לשמוע דעה, לקבל רעיונות ולתכנן את הצעדים הבאים.

למרות שהשיתוף חשוב וצריך לקבל חיבוק חם ותמיכה מהקרובים, את העצות המקצועיות חשוב לקבל מאיש מקצוע.

רבים מדי מבין בני הזוג שנמצאים בפתחם של הליכי גירושין, עושים טעויות בתחילת הדרך. טעויות שמקורן בעצות של חברים ובני משפחה.

כולנו מכירים מישהו שעבר הליכי גירושין ופרידה, אך מה שאנחנו לא ממש מבינים הוא שלכל הליך גירושין יש כללים אחרים. דרך ייחודית שתתאים לנסיבות המשפחתיות והאישיות של בני הזוג.

רק עורך דין המתמחה בהליכי גירושין יוכל להתוות את הדרך הראויה והמתאימה לנסיבות האישיות שלך. לצורך קבלת החלטות ובתכנון אסטרטגיה שתתאים לניהול הליכי הגירושין שלך.

יש לשקול שיקולים משפטיים, להכיר פסיקה עדכנית של בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני, חשוב להכיר את חוקי המשפחה ולהכיר את בני הזוג המתגרשים, במיוחד אם לשניים יש ילדים ורכוש נצבר.

כמעט בלתי אפשרי להעתיק הליכי גירושין ולפעול כמו שהחבר או החברה הקרוב/ה פעל/ה לפני הגירושים שלה/ו. ברוב המקרים זאת עלולה להיות טעות שרק תסבך את העניינים.

זאת הדרך לפעול לפני שמתגרשים

לפני שעושים צעדים כלשהם כלפי בן או בת הזוג חייבים להיפגש ולהתייעץ עם איש מקצוע מיומן. מה שכן אפשר לקבל מחברים ובני משפחה, זאת המלצה חמה על עורך דין מנוסה בתחום.

חשוב לתאם עם עורך הדין פגישה אישית, עוד לפני שמדבירם עם בן או בת הזוג ולפני שחושפים את הקלפים. בפגישה עם עורך הדין חשוב לשתף ולספר את כל מה שעבר על הזוגיות שלך, עד לרגע שהבנת שאין הרבה ברירה אלא לפרק את התא המשפחתי ולהיפרד.

עורך הדין ישאל הרבה שאלות וצריך לקבל ממך תשובות מלאות ומפורטות. כך לדוגמא חשוב יהיה לפרט על הקשר הזוגי, על הבעיות, המריבות, הסכסוכים, הקשר עם הילדים, הרכוש המשותף שצברתם לאורך הדרך, תחומי העיסוק של בני הזוג וכל דבר אחר שרלוונטי.

חשוב מאד שלא לשמור סודות ולא להתבייש לספר לעורך הדין גם את הפרטים האינטימיים ביותר. לכל פרט קטן יכולה להיות משמעות גדולה לגבי העתיד שלך ולגבי בחירת האסטרטגיה הנכונה והמתאימה ביותר לניהול הליכי הגירושין והפרידה.

מעבר לכך, עורך דין מנותק מאמוציות, שלרוב מציפות את בני הזוג, ויודע לקבל החלטות שקולות ומקצועיות. במקרים רבים עורך הדין ינסה להביא את בני הזוג לכדי משא ומתן לפני גירושין, בכדי למנוע מאבקים יקרים, שואבי אנרגיה ומיותרים.

אם יודעים שכבר אין ברירה וצריך להיפרד, ראוי ורצוי לעשות את זה בהסכמה וללא מאבק משפטי מכוער ומפלג. לטובת בני הזוג ובעיקר לטובתם של הילדים ובני המשפחה של בני הזוג.

אז רגע לפני שפונים לחבר או החברה הקרובים, שעברו הליך גירושין סוער, ומבקשים מהם עצות ושואלים איך לפעול, חשוב לזכור: הליכי הפרידה והגירושין ישפיעו על החיים שלך למשך הרבה שנים קדימה. קל מאד לעשות טעויות בשל עצות שניתנו על ידי קרובי משפחה וחברים מתוך רצון טוב, אך ללא כל הבנה משפטית.

לכן, הדבר הנכון ביותר בשלב הזה הוא לפנות לעורך דין מנוסה ולקבל ייעוץ משפטי מפורט ומקצועי, לצורך תכנון אסטרטגיה שתתאים למצב האישי והמשפחתי הייחודי שלך.
 
 
 
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)