מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

יישוב סכסוך משפחה


אחד הנושאים הרגישים והקשים ביותר בתחום המשפט והחברה, הוא סכסוך במשפחה. זה יכול להיות סכסוך בין בני זוג, עם ובלי ילדים, סכסוך אחים, סכסוך בין הורים לילדים וכן הלאה. לא משנה באיזה סכסוך מדובר, הרי שמדובר בנושא רגיש ולא נעים, שטומן בחובו לא מעט אמוציות ומעלה שאלות לא פשוטות אצל כל הנוגעים בדבר בנוגע ליישוב סכסוך משפחה.

סכסוכי משפחה יכולים להיווצר על מגוון רחב של דברים, החל מסכסוכים בין בני זוג, סכסוכים שמובילים לגירושים, דבר שיכול להיות טראומתי, הן עבורם והן עבור הילדים כמובן, זה יכול להיות סכסוך עסקי, סכסוך על ירושות, סכסוך כספי וכל סכסוך שקיים בעולם שבחוץ, יכול להיות גם בתוך המשפחה.
מאחר ומדובר באנשים מאוד קרובים, אנשים שחיים ביחד, אנשים שקשורים אחד לשני ברגשות  ובצורות אחרות, הרי שלא מדובר בעוד סכסוך רגיל, ומכאן שגם דרך הפתרון שלו היא שונה. יישוב סכסוך משפחה הוא תחום שעומד בפני עצמו בעולם המשפט והפרקטיקה של פתרון סכסוכים, ולו בגלל שמדובר על אנשים שיש להם קשר אחד לשני, אנשים עם רגשות אחד כלפי השני, היסטוריה משותפת ועוד.

יישוב סכסוך משפחה בנוי על מספר רגליים, כפי שניתן לראות מיד. ראשית, שני הצדדים אמורים להכיר בכך, שלא מדובר בסכסוך רגיל, לא מדובר בסיטואציה בה עומדים שני זרים או שני אנשים שיש ביניהם קשר עסקי וצריכים למצוא פתרון לסכסוך שלהם. מדובר על סכסוך בין שני אנשים בני אותה משפחה, ולכן הם צריכים לרצות ולמצוא פתרון ולא בהכרח לנצח אחד את השני.
שנית, שני הצדדים צריכים להכיר שיש להם היסטוריה משותפת והקשר ביניהם אמור להימשך. לא משנה אם מדובר בבני זוג או אחים, ברמות מסוימות, רמת הקשר ביניהם תימשך גם אחרי שיפתרו את הסכסוך ביניהם.
שלוש, עליהם להכיר בכך שיש עוד נפגעים מהסכסוך. ילדים, הורים, אחים ואחיות, בני משפחה נוספים. לכן יישוב סכסוך משפחה הוא לא רק עבור מי שהסתכסך אלא עבור כולם.
ארבע, סכסוך במשפחה פוגע קודם באנשים שמסוכסכים, למען עצמם, גם אם לא מדובר בהשלמה שתוביל חזרה לחיים משותפים, רצוי מאוד לפתור את הסכסוך.

אם אתם מתמודדים עם סכסוכי משפחה, זה הזמן לפנות אלי, עו"ד ערן דוידוב. אני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב. אשמח לעזור לכם לפתור את הבעיה אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון או דרך אתר האינטרנט. 
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)