מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

דיני צוואות וירושות


דיני משפחה נחשבים לדינים הרגישים ביותר במשפט. ייתכן מאוד שדיני חוזים הם הרבה יותר מסובכים, אך אין ספק בכלל שדיני משפחה, דינים שמתעסקים בכל נושא שקשור בצורה כזו או אחרת במשפחות, זוגות, ילדים, יחסי הורים וילדים, יחסי אחים וכדומה, הם הרבה יותר רגישים ומסובכים.

כשאנחנו מדברים על דיני משפחה, אנחנו מתכוונים בין השאר לדיני צוואות וירושות, גירושים, נישואים, דת, משמורת ילדים ועוד. כמו כן מדובר על תביעות רכוש וכן על אלמנטים אחרים, למשל הסכמי ממון ועוד. 

לשמחתנו, ניתן למצוא כיום מגוון רחב של עורכי דין שמתעסקים בדיני צוואות וירושות ובתביעות רכוש, דרך האינטרנט וכן דרך כלים אחרים ברשת. כל מה שצריך לדעת זה למצוא עורכי דין על פי המאפיינים הנדרשים, לשם כך יצרנו רשימה של מספר מאפיינים שיעזרו לכם בעניין.

למשל, בשביל לשכור עורך דין משפחה במרכז או בכל אזור אחר בארץ, חשוב מאוד שיהיה זה עורך דין עם ניסיון רב בדיני צוואות וירושות, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שהוא מכיר היטב את התחום. כמו כן, אנחנו צריכים לוודא שמדובר באדם שמתמחה בצורה מלאה בתחום בו אנחנו מחפשים עורך דין, למשל גירושים, נישואים, רכוש, ילדים וכדומה.
שנית, אנחנו צריכים שיהיה זה מישהו זמין ונגיש עבורנו. מישהו שאנחנו יכולים לפנות אליו והוא יטפל בעניינו כמה שיותר מהר. כמו שאנחנו יודעים, לא פעם, טיפול בתיקים בבית משפט יכולים להימשך זמן רב. כשמדובר בעניינים משפחתיים, רצוי מאוד שזה יהיה מהיר ושלא נצטרך לחכות זמן רב, שכן אז אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במשפט מאוד לא נעים.
נקודה נוספת, אנחנו צריכים מישהו שיסתכל על התמונה המלאה ויציג בפנינו את כל האפשרויות, החל מאפשרות ללכת על תביעה מלאה וכלה באפשרות של פשרה או כל דבר אחר. יש להדגיש שעל עורך דין לספק לנו פירוט על כל האפשרויות שעומדות בפנינו ולתת לנו להחליט כיצד אנחנו רוצים לנהוג.

לסיום, אם אתם מחפשים עורך דין משפחה במרכז, זה הזמן ליצור קשר עם עו"ד ערן דוידוב. צוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם ולהסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת אודות דיני צוואות וירושות, דיני נישואים וגירושין ועוד. אתם יכולים ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון, ותוך זמן קצר נשמח לקבוע לכם פגישה. 
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 
רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)