מאמרים:

 הקשבה אמיתית לצרכי הלקוח היא הבסיס לניהול, יצירתיות והצלחה בתיק -  זה הסטנדרט שלנו.

לייעוץ מקצועי ופרטים נוספים:
072-33-80-490

תהליך הגירושין


הליכי גירושין נחשבים (ובצדק) לאחת מהסוגיות המורכבות והמסועפות ביותר, וזאת לנוכח המעורבות הרגשית הנלווית לכל תהליך הגירושין על ידי כל אחד ואחת מבני הזוג המחליטים על פרידה. תהליך הגירושין כולל בתוכו מגוון רחב של סוגיות משפטיות אותן נדרשים בני הזוג להסדיר ביניהן, בין אם במסגרת תהליך גירושים בהסכמה הנערך באמצעות הסכם גירושין משותף, ובין אם במסגרת ניהול ערכאות משפטיות בבתי המשפט לענייני משפחה ו/או בבתי הדין הרבניים. 

כל הליך גירושין מתחיל מהגשת תביעת גירושין על ידי אחד מבני הזוג, ומייד לאחר הגשתה עומדות בפני בני הזוג שתי אפשרויות לניהול תהליך הגירושין, הראשונה באמצעות ניהול דיאלוג משותף המלווה בעורך דין המתמחה בליווי תהליך גירושים בהסכמה. אפשרות זו נועדה בין היתר לחסוך מבני הזוג את עוגמת הנפש הלווית לאפשרות השנייה לניהול הליכי הגירושין באמצעות ערכאות ודיונים משפטיים. 

תביעת גירושין המוגשת על ידי אחד מבני הזוג כוללת בתוכה את כל היבטי התביעה הנלווים לתהליך, החל מהסדרת ענייני חלוקת רכוש משותף, דרך הסדרת ענייני מזונות אישה ומזונות ילדים ועד להסדרי ראיה וענייני משמורת במקרים בהם לבני הזוג ילדים משותפים. 
תהליך גירושים בהסמכה הינו ההליך האופטימאלי ביותר לניהול הליכי גירושין, ואף על פי שלאורך התהליך עלולות להתגלות מחלוקות עקרוניות בין בני הזוג, הדיאלוג ביניהם באמצעות עורך דין מקצועי המתמחה בתחום, יוכל לגשר בין הצדדים ולהגיע להחלטות משותפות. 

מצד שני, ניהול תהליך הגירושין באמצעות ערכאות ודיונים משפטיים הינו הליך מורכב ומסועף העלול להימשך זמן רב. תהליך זה מחייב את בכל אחד מבני הזוג לשכור את שירותיו של עורך דין לענייני משפחה, כאשר אופי התהליך ומורכבותו נקבע בהתאם למיומנותם המקצועית של עורכי הדין אותם שוכרים בני הזוג. 

אצלנו במשרד עורכי הדין ערן דוידוב, עומדת לרשותכם מחלקה משפטית המתמחה בליווי הליכי גירושין העוסקת גם בליווי ערכאות משפטיות בכל הנוגע לניהול הליך הגירושין וגם בליווי תהליכי גירושין בהסכמה. שירותי המחלקה מאפשרים לכל אחד ואחת מבני הזוג להגן על מלוא הזכויות החוקתיות העומדות לרשותם לאורך הליך הגירושין.
 
 עורך דין ערן דוידוב | 072-33-80-490 
 
פנה אלינו עוד היום לקביעת פגישת הכרות ויעוץ מקצועי ראשוני חינם!
חייגו 072-33-80-490


או מלאו פרטים ונחזור אליך מידית

 

 

רחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן, מגדל משה אביב (קומה 19), 52520,
בסמוך לרכבת מרכז (צומת עלית)