משרד עורך דין גירושין

נתונים שמתפרסמים בשנים האחרונות מגלים שזוג אחד מכל ארבע זוגות מתגרש, תופעה זו היא יחסית חדשה שכן עד שנות התשעים תופעת הגירושין לא היתה נפוצה כל כך. בין היתר תופעה זו יצרה במהלך השנים מצב בו אנחנו יכולים לראות גידול במספר משרד עורך דין גירושין ברחבי הארץ להסכם גירושין. 

משרד עורך דין גירושין מתעסק במגוון נושאים שקשורים לנושא של הסדרת היחסים לפני ואחרי הגירושין בין בני הזוג ובפרט בנושאים כמו מזונות, משמורת ילדים, הסדרי ראיה ועוד. כל זוג אשר עומד בפני מצב של גירושין, לפני שהוא בוחר לעשות את הצעד הזה פונה אל משרד עו"ד המתמחה בנושא נישואין וגירושין, במטרה לדעת מה הם זכויותיו ומה עליו לעשות על מנת לצאת מהתהליך בצורה הטובה ביותר. 
 
עורך דין משפחה במרכז או בכל אזור אחר, מטפל במגוון רחב של נושאים, חלקם קשורים כאמור בנושא גירושין ואחרים קשורים לנושאים אחרים (דוגמא, אימוץ, אפוטרופסות, ירושות וצוואות, הסכם גירושיןועוד) מדובר על נושאים מאוד רגישים וכבדי משקל אשר דורש מאותו עורך דין שמטפל בזה או מאותו משרד שמתעסק בתחום, להיות לא רק מנוסה ומקצועי בתחום המשפט, אלא גם להיות רגיש לצרכים של הלקוחות אשר פונים אליהם. צריך לזכור מדובר בנושאים לא קלים, נושאים שדורשים הרבה תשומת לב לפרטים קטנים, נושאים בעלי השפעה לטווח ארוך, נושאים שבמקרים רבים משפיעים על החיים לא רק של הלקוחות אלא גם של סביבתם. 

כשאחד מבני הזוג פונה אל משרד עו"ד גירושין, הוא מצפה לקבל תשובות משפטיות מן הסתם, אך הוא מצפה ממנו גם להבין את משמעות המעמד והמצב בו הוא נמצא, הרי אם בוחרים להתעסק בנושא זה יש לקחת בחשבון שמלבד ההורים אשר נמצאים בתהליך, יש גם ילדים שמושפעים, גם אם ההורים יקבלו את מה שהם רוצים, הם בוודאי ירצו שהילדים שלהם יקבלו את מה שהם צריכים, ולא תמיד זה עונה בקנה אחד עם הרצונות שלהם. עורך דין משפחה במרכז ובכל מקום אחר, ידע לגשר על הפער הזה, אם צריך. 

לסיום, אם אתם זקוקים למשרד עורך דין גירושין, אתם מוזמנים לפנות אלי, שמי ערן דוידוב ואני עורך דין שמתעסק בנושא גירושין ומשפחה. אתם מוזמנים לפנות אלי עוד היום ואני אזמין אתכם לפגישה בה אוכל לשמוע את עניינכם וביחד כיצד נטפל בנושא.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
משרדי עורך דין צוואות

מאמרים: