משרדי עורך דין מזונות

כשזוג מחליט להתגרש, עומדות בפניו שתי אופציות. אופציה אחת היא לפנות אל משרדי עורך דין מזונות שיטפל בעניינו וללכת על ניצחון בכל מחיר, אופציה שנייה, היא להגיע להסכם גירושין מוסכם עם הצד השני, הסכם שייכתב על ידי עורכי דין מזונות, ויבטא גירושין בהסכמה, הכל במידת האפשר, ובמידה וישנה הסכמת הצד שכנגד.

במקרה הראשון כאמור, מדובר על תהליך שמטרתו להשיג כמה שיותר והשאיפה היא לנצח. הבעיה עם תהליך זה, שהוא ארוך יותר, מפותל, ולא בהכרח משיג את התוצאה שהזוג רוצה. אף אחד שפונה אל משרדי עורך דין מזונות לא יכול לקבל תשובה מה יקרה בסוף התהליך, ואין עורכי דין מזונות יכולים להבטיח תוצאה מסוימת. בדרך כלל מי שפונה אל תהליך שכזה, עושה זאת מתוך חוסר אמון בצד השני, תחושת כאב ואכזבה, חשש ממשי לפגיעה בזכויות ולהברחת רכוש, ולא פעם גם מתוך רצון לנקום בו. במקרים מסוימים זוגות מחליטים לגשת אל משרדי עורך דין מזונות, אחרי שכשלו הניסיונות להשיג הסכם גירושין עורך דין תחת הסכמה. 

במקרה השני, זוגות מעדיפים אותו, שכן מדובר בתהליך יותר קצר, מדובר על תהליך במהלכו הזוגות מצליחים לגבש הסכמות רבות ומרגישים שהרבה יותר נוח ופשוט לבצע את התהליך תחת הסכם גירושים עורך דין בהסכמה ולא תחת בית משפט. יש לציין עוד שבהסכם גירושין כזה, שני בני הזוג רואים את מערכת היחסים שלהם ממשיכה אך בצורה שונה, כלומר הם מכירים בכך שהקשר ביניהם לא ינותק, בגלל הילדים או בגלל שאלות של רכוש, ולכן עדיף להם להגיע למשרד עורכי דין גירושין להסכמות ולא למהר לתהליך משפטי בו שניהם ינסו להוכיח שהצד השני אשם וינסו להוציא כמה שיותר מהתהליך. 

משרד עורכי דין גירושין, יעדיף ללכת להסכם גירושין עורך דין אומנם רוצה להרוויח, אך הוא מודע לעובדה שמדובר בתהליך ארוך, מסובך, ולא קל ללקוח. לכן הוא ימליץ להגיע להסכמות בטרם מגיעים לבית המשפט. יש לציין, גם אחרי שמגיעים לבית המשפט זה לא מבטיח דבר, שכן השופט יכול להחליט לשלוח את בני הזוג לגישור או הדיינים בבית הדין הרבני יציעו ללכת לשלום בית. בהסכם גירושים שניהם מגיעים להסכמות שמקבלות אישור משפטי. 

אם אתם מחפשים משרדי עורך דין מזונות, זה הזמן לפנות אלי, עו"ד ערן דוידוב. אני מתמחה בעריכת הסכם גירושין וכן בייצוג בני זוג בבית המשפט בתהליך גירושין. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר עוד היום ואני אשמח לייצג אתכם. אתם יכולים לפנות אלי דרך המייל או בטלפון. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורך דין ירושות במרכז

מאמרים: